WARTO WIEDZIEĆ - Zadrożni Sp. J. - Zadrożni Sp. J.
Znajdź na stronie:


 

Każdy rodzaj okleiny dostępnej w naszej firmie można nakleić na dowolny rodzaj płyty, co daje Państwu możliwość wyboru spośród ponad 3000 kombinacji. Ponad to do każdej ofornirowanej płyty możecie dobrać idealne obrzeże.

Podstawowym wyróżnikiem płyt uszlachetnianych w naszej firmie jest ich wysoka jakość. Fornir nakładany jest za pomocą nowoczesnych maszyn, dzięki czemu zespojenie listków okleiny na płycie jest idealne. Wpływa to zarówno na ergonomię jak i estetykę przedmiotów wykonanych z naszych płyt.

Nasza firma posiada maszyny, które pozwalają wyprodukować największe w Polsce płyty uszlachetnione fornirem. Tworząc i produkując wyroby z płyt fornirowanych nie musicie sie Państwo ograniczać do standarowych wymiarów. Możecie zaproponować swoim Klientom coś niezwykłego, wykraczajacego poza obowiązujące normy.

Wielkość płyt produkowanych przez naszą firmę pozwala na jeszcze bardziej ekonomiczne rozplanowanie formatek. Fakt, że zakład znajduje się w centrum Polski skraca czas oczekiwania na duże formaty z kilku tygodni (większość konkurencyjnych firm sprowadza takie formaty z fabryk znajdujących się za granicą) do kilku dni.

Staramy się być firmą odpowiedzialną ekologicznie dlatego sami wdrożyliśmy produkcję fornirów z rodzimych gatunków drzew. Dzięki temu nie musimy transportować surowca przez kilka tysięcy kilometrów przez co nie zanieczyszczamy dodatkowo środowiska naturalnego i mamy bezpośredni wpływ na źródło pochodzenia naszego surowca.

Do produkcji płyt fornirowanych używamy wyłącznie klejów posiadających odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia. Mamy pewność, że nasze wyroby nie są szkodliwe dla ludzi i środowiska.