Płyta MDF wilgocioodporna - Zadrożni Sp. J. - Zadrożni Sp. J.
Znajdź na stronie:


Każdy rodzaj płyty, możemy okleić dowolną OKLEINĄ dostępną na naszej stronie.

MDF WILGOCIOODPORNY – Płyta MDF o wysokich właściwościach wilgocioodpornych. Wytworzona została specjalnie z myślą o wykorzystaniu jej w miejscach o względnie dużej wilgotności powietrza.

Płyty FIBRANOR, FIBRAPAN oraz IBERPAN WILGOCIOODPORNE odróżniają się zielonym zabarwieniem.

Płyty średniej grubości stosuje się do produkcji mebli kuchennych i łazienkowych, płyty cienkie do produkcji podłóg i drzwi, a płyty grube do wytwarzania wyrobów z profilem. Inne zastosowanie to : listwy, elementy schodowe, profile architektoniczne, futryny oraz wypraski drzwiowe.

MDF wilgocioodporny cechuje się stabilnością wymiarów, niskim poziomem pęcznienia oraz nasiąkliwości, a poza tym daje znakomite rezultaty w procesie obróbki mechanicznej.

Jako że jest to płyta wilgocioodporna, można ją stosować w bardziej rygorystycznych warunkach niż standardową płytę MDF. Jednak w przypadku zastosowania jej w środowisku , w którym nierzadko narażona na kontakt z wodą (np.:kuchnia, łazienka czy niektóre aplikacje budowlane), podczas procesu obróbki należy dokładnie zabezpieczyć krawędź, aby zapobiec przedostawaniu się wody do wnętrza płyty.

DOSTĘPNE GRUBOŚCI PŁYT MDF SUROWYCH:

18 mm – 2620 x 2070 mm

Inne grubości na zamówienie.

Informacje zawarte na stronie nie są ofertą handlową.